a

فیسبوک

توئیتر

کپی رایت 2019 ثبت رسام.
تمامی حقوق محفوظ است.

8:00 - 18:00

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

021-88559713

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

فیسبوک

جستجو
فهرست
 

خدمات خانواده

خدمات خانواده:

خدمات خانواده موسسه ثبتی و حقوقی رسام:

حقوق فرزند مدیریت اموال و ارث
حقوق بین المللی اشخاص ازدواج و طلاق

 


حقوق فرزند:

مشکلات شما در مسائل جدید فرزندآوری مانند تلقیح مصنوعی، رحم اجاره­‌ای و فرزندخواندگی فقط ناشی از نقص قانون‌گذاری نیست. کارشناسان مؤسسه در این زمینه بر حقوق پزشکی مسلطند و به همین دلیل می­‌توانند مشکلات شما را در هر قرارداد پیش­‌بینی کنند؛ از مذاکرات اولیه تا بسته شدن قرارداد در کنار شما باشند و از پیچ و خم دادرسی دور نگهتان دارند.

وکلا و کارشناسان حقوقی مؤسسه مدیریت حقوقی اموال مراجعین خود را از زمان حیات آن‌­ها برعهده می­‌گیرند تا نه‌­فقط ورثۀ فرد پس از فوت او بدون اختلاف با یکدیگر از مال بهر‌ه‌­مند شوند، بلکه صاحب اموال در زمان حیات از امنیت اموال، نحوۀ استفاده از آ‌ن‌­ها و حفظ وصیت­نامۀ خود آسودگی خاطر داشته‌باشد. 

حقوق بین المللی اشخاص:

مؤسسه ثبتی حقوقی رسام می­‌تواند در کنار مراجعینی‌ باشد که به هر نحوی به‌­جز تابعیت جمهوری اسلامی ایران، با تابعیت کشور غیرایرانی نسبتی دارند و در مورد ازدواج یا فرزندشان و یا مدیریت اموال خود دچار مشکل می­‌شوند.

ازدواج طلاق:

کارشناسان موسسۀ حقوقی محقق و همکاران، قبل از ازدواج راهنما و مشاور شما هستند؛ خواسته‌­های شما را در قالب شروط، هنگام عقد ازدواج لحاظ می­‌کنند و  بر شرط‌­هایی که در عقدنامه ذکر می­‌شوند، نظارت دارند؛ این­‌گونه از اتلاف وقت و هزینه و افزایش طلاق جلوگیری و حرمت خویشاوندی را میان هر دو خانواده حفظ می­‌کنند.